Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

Poszukując inspiracji związanych z tematyką kwiatową, natknęłam się na ciekawe (według mnie ;)) rozwiązanie z wykorzystaniem kwiatów sztucznych w różnych pomieszczeniach i na różne okazje.

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje – wiele z nich dotyczy przyozdabiania sufitów i tworzenia inspirujących, zwisających niczym pnącza, kompozycji z kwiatów. Wiszące kwiaty nad stołem bądź ściana z gigantycznych kwiatów na styl rubensowski nie brzmi interesująco?

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje – w domu

Kwiaty sztuczne typu bluszcz już od wielu pokoleń gościły w polskich domach zakrywając między innymi nieciekawe miejsca jak chociażby rury w łazience. Obecnie panuje moda na ozdabianie sufitów w mieszkaniach czy domach. Dotyczy to przede wszystkim jadalni czy kuchni. Nad stołem zawiesza się pojedyncze kwiaty czy gałęzie na lampie. Do zawieszenia kwiatów w takim miejscu możemy zastosować stelaże geometryczne, wstążki a nawet doniczki!

 

wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

 

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje – na ślubie

Nieodzownym elementem na ślubnej imprezie są właśnie kwiaty. Występują one między innymi w bukiecie, na stole, w kościele. Wiszące kwiaty mogą przyozdobić nawet tort weselny (zdjęcie takiego tortu poniżej). Dla przykładu z kwiatów sztucznych możemy stworzyć ciekawą, wiszącą kompozycję w postaci girlandy. Takie girlandy pasują zarówno na sali weselnej jak i nad ołtarzykiem zaślubin w plenerze.

 

wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

 

 

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

 

 

 

W  celu stworzenia takiej girlandy będziemy potrzebować oprócz pąków kwiatowych, gotowej girlandy z gąbki florystycznej bądź zwykłych atłasowych tasiemek. Kolorystyka może być różnorodna, jednak dobrze, jeśli stanowi barwny, kwiatowy akcent na weselu.

 

 

Rubensowskie kwiaty to kolejna propozycja zwisających, sztucznych kwiatów na ślubie. Wyglądają niezwykle oryginalne.  A tort weselny zawieszony niczym huśtawka lub palenisko grillowe 😉 Widzieliście już coś takiego? Ja znalazłam te zdjęcia na stronie internetowej pinterest.com.

 

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

 

Wiszące kwiaty sztuczne na inne okazje

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje – zastosowań jest wiele, do domu czy na ślubnej ceremonii.  Takie kwiaty pasują również na imprezę okolicznościową, plenerową, typu after party czy balu celebrytów. Takie gigantyczne, sztuczne kwiaty mogą stanowić interesujące tło dla fotografów przy promowaniu jakiegoś produktu bądź usługi.

 

Wiszące kwiaty sztuczne na różne okazje

 

 

 

 

 

Źródła powyższych zdjęć:

https://pl.pinterest.com/

Dodaj komentarz