Obrazy z kwiatów sztucznych

Jednym z najpiękniejszych przykładów na niebanalne wykorzystanie kwiatów sztucznych jest umieszczenie ulubionych pąków (główek kwiatów sztucznych ) w ramie. Obrazy z kwiatów sztucznych to świetna propozycja na obraz 3D.

Kreatywne sposoby na aranżacje, znajdziesz także w propozycjach na wykorzystanie kwiatów sztucznych w dekoracji wnętrz.

Jeśli nadal uważasz, że kwiaty sztuczne są badziewne lub, że ich wykorzystanie ogranicza się jedynie do włożenia ich w kryształowy lub jakikolwiek inny wazon, to zapraszam Cię do wpisu.

Jeśli masz smykałkę do prac ręcznych i nie lubisz biernego spędzania czasu, to świetny pomysł na jego twórcze wykorzystanie. Obraz z kwiatów sztucznych to farma ekspresji, w której można się zakochać i polecam ją wszystkim.

Niewielkim kosztem i w krótkim czasie ( w zależności od wielkości obrazu, ilości materiału i tempa pracy) stworzysz dekoracje do domu, unikatowy prezent lub element wystroju biura, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego.

Materiały potrzebne do zrobienia obrazu z kwiatów sztucznych:

  • sztuczne kwiaty (mech, gałązki, liście, główki kwiatów, trawy itd.)
  • florystyczny klej termotopliwy
  • pistolet na laski klejowe
  • podkładka pod kwiaty ( z ramą lub bez)

Dobierz takie kwiat, które najlepiej Ci się podobają. W końcu wybór w niczym Cie nie ogranicza, bo to sztuczne kwiaty. Obraz 3D możesz wykonać w klimacie jesiennym, letnim lub zimowym. Kwiaty sztuczne białej barwy z dodatkami gałązek zimowych stworzą piękną biała dekoracje w klimacie zimy. Kolorowe kwiaty i zielone liście będą odzwierciedleniem letniego ciepła. Natomiast żółte pomarańczowe i brązowe kolory kwiatów najbardziej utożsamią się jesiennym klimatem.

Kwiaty sztuczne są niezastąpione w tego rodzaju rękodziełach. Bardziej subtelnym sposobem na wykonanie dekoracja naściennej jest dołączenie elementów kwiatów do rysunku. Ciekawie prezentuje się obraz namalowanego dzbana ( możesz go wykonać także za pomocą. np sznurka) i dołożenie do obrazu kwiatów sztucznych. Jeszcze lepiej prezentuje się przymocowany przykładowo do deski słoik, do którego umieszcza się światełka i kwiaty. Sprawdź sam.

One Reply to “Obrazy z kwiatów sztucznych”

  1. […] samo jak w przypadku tworzenia obrazów ze sztucznych kwiatów, potrzebujesz kilka niezbędnych […]

Dodaj komentarz