Najpopularniejsze kwiaty sztuczne do mieszkania

Najlepsze kwiaty sztuczne do mieszkania

Kwiaty sztuczne zaskakująco zyskują coraz większe zainteresowanie. Nie jest już wielkim zaskoczeniem, że wielu z nas decyduje się na zakup sztucznych roślin ozdobnych, i nie mówię wcale o kwiatach nagrobnych. Może wybierasz sztuczne rośliny wyłącznie ze względów wygody. Może masz uczulenie na te kwiaty żywe, które chcesz postawić w mieszkaniu lub brak Ci czasu na pielęgnację, albo zwyczajnie nie masz do nich ręki. W końcu nie każdy jest pasjonatem kwiatów i nie każdy umie o nie zadbać. Kwiaty sztuczne są bardzo pomocne i okazują się najlepszym wyjściem w takich sytuacjach. Zobacz 10 powodów dla których watro mieć w mieszkaniu kwiaty sztuczne.

Najlepsze kwiaty sztuczne do mieszkania

Co jest dla Ciebie najważniejsze w momencie zakupu sztucznych kwiatów do mieszkania? Zgaduje, że uniknięcie efektu kiczowatego i sztucznego wyglądu. Mimo tego, że decydujesz się na sztuczne rośliny w mieszkaniu, chcesz, aby w jak największym stopniu przypominały żywe rośliny i nie odstraszały swoim wyglądem. To zrozumiałe. Niestety wciąż łatwo o wtopę wśród kwiatów sztuczny, ale na szczęście najczęściej, zawód powiązany jest z zakupem bardzo tanich kwiatów. Jeśli zdecydujesz się na wybór sztucznego kwiatu, który ma stać przez wiele miesięcy, a może i lat w mieszkaniu, wybierz te ze sprawdzonego źródła. Najlepiej kupić kwiaty z hurtowni florystycznej, gdyż one nie mogą sobie pozwolić na kwiaty słabej jakości. Nigdy nie kupuj kwiatów, jeśli na stronie nie umieszczono żadnych zdjęć no i nie kupuj najtańszego kwiatka, jaki tylko uda się znaleźć w sieci. Niektóre kwiaty będą kosztowały nieco więcej, właśnie ze względu na swoją wysoką jakość. Jednorazowa inwestycja w świetną jakość, na lata przyniesie dużą satysfakcję. Zobacz jakie kwiaty sztuczne najchętniej wybieramy do dekoracji mieszkania.

Sztuczny storczyk

Storczyki jako żywe kwiaty kwitną 2-3 razy do roku, w określonych warunkach. Wiele osób chciałoby je mieć, jednak nie każdy jest w stanie odpowiednio zadbać o ich pielęgnację. Dlatego tak dużo osób z chęcią wybiera sztuczny zamiennik tego gatunku. Storczyki są wykonane z materiałów sztucznych w bardzo precyzyjny sposób, często spotykane w formie piankowej. Złudnie przypominają wyglądem i strukturą naturalne kiaty w pełni rozkwitu. Możesz cieszyć się ich urokiem cały rok, nie zważając na warunki panujące w mieszkaniu.

Sztuczne róże

Róże należą do najbardziej rozpoznawanych kiatów. Wybierane najczęściej spośród kwiatów, również w formie sztucznych dekoracji. Róże sztuczne, podobnie jak każde kwiaty sztuczne, dobrze wykonane nie różnią się niczym wizualnie od żywych. Wyglądają pięknie w szklanych wazonach, ułożone w bukiet lub luźno umieszczone w jednolitym kolorze. Nadadzą elegancji u uroku każdemu wnętrzu.

Sztuczne peonie

Najbardziej efektowne kwiaty ogrodowe i cięte. Ich bogata faktura ożywi i nada ciekawego charakteru każdemu wnętrzu. Kwiaty sztuczne tego gatunku, dostępne są przez cały rak w każdym możliwym kolorze. Wyglądają pięknie w pojedynkę oraz w kompozycji np. z eukaliptusem.

Sztuczne sukulenty

Nie każdy kojarzy tę nazwę od razu, jednak kwiaty są bardzo popularne. Małe i urocze, odpowiednie do postawienie w każdym pomieszczeniu. Zamienniki sukulentów widziałam wielokrotnie w restauracjach i kawiarniach na stolikach. Mimo tego, iż nie potrzebują szczególnie wyjątkowej pielęgnacji, sporo ludzi wybiera sztuczną wersję sukulentów. Charakteryzują się wyjątkowym wyglądem i najczęściej zieloną barwą. Pochodzą z rodziny kaktusów.

Dodaj komentarz