Kwiaty, które nie więdną

Sztuczne kwiaty kojarzą Ci się z babcinymi, zakurzonymi makami stojącymi za firanką w pokoju gościnnym? Lub z tandetnymi dekoracjami w dodatku najczęściej wiązankami pogrzebowymi? Nic dziwnego. Swojego czasu tylko w tych sferach a raczej głównie w nich można było spotkać widok kwiatów sztucznych.

Sztuczne kwiaty – pomysły na dekoracje

Wykonanie pomysłowej i pięknej dekoracji z kwiatów żywych, niestety nie nacieszy swoim efektem tak długo jak byś możne tego oczekiwał. Kwiaty sztuczne choć bezwonne dają ogrom możliwości dekoracyjnych. Odpowiedni wybór kwiatów, dobrej jakości nie da Ci odczuć ich martwej postaci a ożywi i ozdobi wnętrze.

Kwiaty sztuczne po wielu latach nieużytku i złych skojarzeń zaczęły porywać i zdobywać wielu zwolenników. Nic dziwnego, ponieważ dają radę tam, gdzie nie sprawdzą się kwiaty żywe.

Zastanawiasz się w jaki sposób można ozdobić mieszkanie sztucznymi kwiatami? Brak pomysłów na zaaranżowanie ich może być powodem do niechęci. Dlatego chce się z Tobą podzielić kilkoma z wielu możliwości, kreatywnego wykorzystania kwiatów sztucznych w dekoracji wnętrz. Przekazuję Ci pomysły na zaskakujące dekorację z kwiatów, które nie więdną. Zobacz sam

Ściana kwiatów

Brzmi ciekawie? Tak też wygląda. Propozycja dla osób, które nie boją się zmian i efektownych poprawek w mieszkaniu. Wybrane przed Ciebie kwiaty mocujesz do ściany w układzie, który odpowiada Ci najbardziej. Kwiaty mogą zwisać jak girlanda, przymocowane do sznurków lub bezpośrednio do ściany. Bajkowy efekt uzyskasz dodając do dekoracji kwiatami sztucznymi świecące małe światełka. Najlepiej takie bezprzewodowe 🙂


Okno na „kwiat”

Zwykł białe lub innego koloru zasłony z łatwością przerobisz na oryginalne wysypane kwiatami. Trzeba tak niewiele aby nadać wyjątkowości całkiem zwykłym rzeczą. Kwiaty sztuczne przyczepione do materiały zasłon zawsze możesz zdjąć bez śladów zniszczeń i wykorzystać je do innego pomysłu.

Florystyczne zwierciadło

Odrobina kleju lub mocnej taśmy i masz niewiarygodne lustro, które będziesz podziwiać częściej jak swoje odbicie 🙂

Kwieciste ramki

Szkoda żeby zdjęcia z najpiękniejszych chwil w życiu leżały zamknięte w albumie. Zamiast ukrywać je w ciemnościach, wybierz kilka ulubionych i zrób z pomocą sztucznych kwiatów ścianę wspomnień , która jednocześnie będzie doskonałą dekoracją.

One Reply to “Kwiaty, które nie więdną”

  1. […] Kreatywne sposoby na aranżacje, znajdziesz także w propozycjach na wykorzystanie kwiatów sztucznych w dekoracji wnętrz. […]

Dodaj komentarz