Kwiatowe dekoracje w hotelu mogą być świadomym wyborem

Kwiaty w hotelu

Czy kwiatowe dekoracje w hotelu są przypadkiem, czy świadomym wyborem? Sztuczne kwiaty pozwalają na tworzenie wyjątkowych aranżacji o każdej porze roku!

Atrakcyjne sztuczne kwiaty sprawią, że każde lobby hotelowe lub przestrzeń dla gości będą wyglądać elegancko i zachęcająco. Miejsce, w którym umieszczasz kwiatowe aranżacje w pokoju, jest ważną częścią tworzenia przyjaznej przestrzeni.

Piękne kwiaty uzupełniają resztę wystroju hotelu i doskonale nadają się do wykorzystania na uroczystości, takie jak ślub, przyjęcie, a nawet konferencja. Jeśli chcesz zamówić sztuczne kwiaty, te podstawowe rozważania mogą pomóc w stworzeniu oszałamiającej kompozycji kwiatowej dla dowolnej przestrzeni w hotelu.

Lokalizacja

Miejsce jest równie ważne, jak rodzaj kwiatu. Gdy gość przejdzie przez drzwi hotelu, jego spojrzenie będzie miał wpływ na ocenę tego miejsca. Kwiatowy wystrój pozwala zmienić każde wnętrze w swój mały świat, bez względu na to, czy jest on wypełniony wspaniałymi tropikalnymi kwiatami, czy eleganckimi białymi liliami. Mogą być umieszczone jako punkt centralny na środku holu wejściowego lub jako element specjalny. Trendem są m.in. ściany kwiatowe, wykonane ze sztucznych roślin, które tworzą oszałamiającą atrakcyjność dla każdej przestrzeni. Oszałamiających efekt mogą zrobić kwiaty w całym budynku, nie tylko w holu wejściowym, ale rozrzucone na korytarzach, a nawet w apartamentach hotelowych, ponieważ wysyła to przesłanie luksusu.

Styl wystroju

Przy zamawianiu sztucznych kwiatów, weź pod uwagę styl hotelu. Jeśli jest bardzo stary i ma wiele zabytkowych mebli, wówczas klasyczne kwiaty, takie jak glicynia, róże lub hortensja, pasowałyby do wystroju. Jeśli wnętrze hotelu ma minimalistyczny design, być może sztuczne storczyki lub zielona ściana połączyłyby te dwa elementy. Zastanów się, czy chcesz poprawić, czy kontrastować styl, który już masz w hotelu. Możesz użyć konkretnej palety kolorów, pasującej do otoczenia hotelu lub jasnych kwiatów, jako kontrastu z bladym tłem.

Sezonowe dekoracje kwiatowe dla hoteli

Pora roku może mieć wpływ na to, jakie sztuczne kwiaty wykorzystasz do dekoracji swojego hotelu. Na Boże Narodzenie możesz chcieć używać roślin sezonowych, takich jak gałązki pokryte jagodami i poinsecje, albo piękne wiosenne kwiaty, takie jak żonkile i tulipany. Jedną z fantastycznych rzeczy związanych ze sztucznymi kwiatami jest to, że nie są one zdefiniowane przez sezon, bo możesz stworzyć np. letni kwiatowy wystrój w styczniu. Sztuczne rośliny są również doskonałym sposobem na udekorowanie miejsca na wydarzenie, więc jeśli ktoś chce zimowego ślubu w październiku, może go mieć. Wszystko jest kwestią gustu i kreatywności.

Dodaj komentarz